Prawo życia w rapie-prawdziwy przekaz

Temat: uczulenie
mnie się poboba bardziej wyliczanka, lubię łatwe wiersze własnie te proste słowa i obrazy hehe - tylko wiersz jest taki.. a narzeka na prostote.. ten wiersz ma problem osobowościowy
Źródło: ged.kylos.pl/miedzywersami/viewtopic.php?t=5155Temat: po co chodzą do przedszkola?
...w domu, czas isc do pracy:) Narazie decyzji nie zaluje, Gosia nie odczuwa stresu, jest pogodna, zadowolona i chyba szczesliwa - nie bylo narazie ani jednego dnia kryzysowego, ani jednej lzy....zrobila sie tez niesamowicie samodzielna- np jeszcze 2 tygodnie temu nie umiala sie sama rozerbrac czy ubrac a teraz robi to tylko z minimalna pomoca (zakladanie bluzeczek). Zaczela tez wiecej mowic (a u nas z mowa nie jest rewelacyjnie), spiewa piosenki, recytuje krotkie, latwe wierszyki - generalnie uczy sie bardzo szybko i ma do tego ogromny zapal, nauczycielki chwala ja, ze jest baaardzo zaanagazowana. ps. na Twoim miejscu chyba tez bym zabrala mala do domu, sprobowalabym za rok.... Ala i Gosia (16.12.2003)
Źródło: forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=161531


Temat: cus tam czarnego nieokreslonego;p
więc widocznie nie poswiecilas zbyt duzo czasu na wczytanie sie w ten wiersz...probuj nikt nie powiedzial ze to latwy wiersz!! o. niewątpliwie. wiersze o pięknie dni, chmurach i nieprzytomnym świecie z dodatkiem mrówczych oczu zazwyczaj są trudne.
Źródło: ged.kylos.pl/miedzywersami/viewtopic.php?t=5047